Amerpharma – Produkcja odżywek i suplementów diety im5

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie firmą AmerPharma. Wierzymy, że informacje, które tu zamieściliśmy zainteresują Państwa, i skłonią do nawiązania długoletniej i owocnej współpracy.

AmerPharma specjalizuje się w dostarczaniu odżywek i suplementów diety poprzez własną linię produktów, jak również poprzez usługę STWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ dla podmiotów z branży suplementów diety i odżywek dla sportowców. Jednocześnie prowadzimy kompleksową obsługę firm zainteresowanych wprowadzeniem nowych produktów na rynek lub poszerzeniem swojego portfolio. Dostarczamy produkty do aptek, klubów fitness, siłowni i sklepów z odżywkami w całej Polsce.

AmerPharma powstała w efekcie synergii założycieli, którzy wnieśli do spółki doświadczenie zdobyte na największym rynku farmaceutycznym na świecie, jakim są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej oraz doświadczenie w prowadzeniu biznesu w Polsce. Oba te elementy są motorem napędowym spółki i zarazem gwarantem sukcesu AmerPharma, czego efektem są nowe usługi i produkty, które firma wprowadza na polski rynek. Celem naszych działań jest dostarczenie produktu o najwyższej jakości w optymalnej i satysfakcjonującej obie strony cenie.

Należymy do Klastrów: