Dodano: 05-11-2021

Specjalista ds. sprzedaży i eksportu

Opis stanowiska:

  • Bieżąca, sprawna obsługa klientów biznesowych dla firmy w kraju i za granicą, z szeroko rozumianej branży sportowej, żywności naturalnej, funkcjonalnej i odżywkowej.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Udział w targach zagranicznych.

Wymagania:

  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 (poziom będzie sprawdzany podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Znajomość branży żywności funkcjonalnej lub sportowej lub odżywek lub suplementów diety będzie atutem.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, systematyczność, odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie.
  • Biegła umiejętność obsługi komputera (Excel, Word, Outlook, Google Drive).

Oferujemy:

  • Ciekawe benefity pracownicze (dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy, program Nagroda 2000 zł, zniżki na produkty Amerpharmy, możliwość pracy z domu, elastyczny czas pracy pozwalający na godzenie pracy z życiem prywatnym, witamina c w okresie jesienno – zimowym, owoce/warzywa, kawa, herbata, lody latem, wyposażenie dodatkowe typu: kremy do rąk, płyny do ust, itp., świętowanie nowego klienta (wino dla handlowca, poczęstunek dla pracowników), wsparcie pracodawcy w rozwoju pracownika (coaching, szkolenia…), program poleceń nowych pracowników, spotkania świąteczne, piknik letni).
  • Brak szklanych sufitów w zarobkach.
  • Realną możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji.
  • Otwarte i bardzo przyjazne środowisko pracy.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie na odpowiedzialnym stanowisku.
  • Szacunek we wzajemnych relacjach.
  • Otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów.
  • Zwiedzanie świata z firmą.

Regularnie pytamy naszych pracowników o poziom zadowolenia z pracy. Co najbardziej cenią w Amerpharmie?

– dobrą pensję, która zawsze jest na czas

 – atmosferę

 – możliwość rozwoju i awansu

Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników 🙂

Wyślij do nas CV na adres: rekrutacja@amerpharma.com

Wyślij do nas CV