Dodano: 18-05-2021

Specjalista ds. mikrobiologii

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie analiz mikrobiologicznych surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych.
  • Ocena i identyfikacja drobnoustrojów.
  • Monitorowanie i ocena środowiska produkcyjnego.
  • Wykonywanie badań pod kątem ich zgodności z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi.
  • Opracowywanie i nowelizowanie instrukcji zgodnie z wymaganiami normy ISO 17025.
  • Zapewnianie aktualności metod badawczych i ich walidację.
  • Monitorowanie przebieg prowadzonych procesów badawczych pod kątem zgodności z obowiązującymi metodykami badań.
  • Wykonywanie czynności kontrolnych i zapewnianie rzetelności zapisu uzyskanych wyników.
  • Wystawianie raportów/certyfikatów na podstawie wyników z przeprowadzonych analiz.
  • Analizowanie przyczyn i proponowanie działań korygujących w sytuacji wystąpienia odchyleń i niezgodności jakościowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi laboratoriami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Mikrobiologia.
  • Doskonała znajomość branży spożywczej.
  • Minimum roczne oświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Nastawienie na realizację celu.
  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie.
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, w tym głównie MS Excel i Outlook).
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 8 godzin w trybie nie zmianowym lub B2B wg preferencji.
  2.  Ciekawe benefity pracownicze (dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy, program Nagroda 2000 zł, zniżki na produkty Amerpharmy, możliwość pracy z domu, elastyczny czas pracy pozwalający na godzenie pracy z życiem prywatnym, witamina c w okresie jesienno – zimowym, owoce/warzywa, kawa, herbata, lody latem, wyposażenie dodatkowe typu: kremy do rąk, płyny do ust, itp., świętowanie nowego klienta (wino dla handlowca, poczęstunek dla pracowników), wsparcie pracodawcy w rozwoju pracownika (coaching, szkolenia…), program poleceń nowych pracowników, spotkania świąteczne, piknik letni).
  3. Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie na odpowiedzialnym stanowisku.
  4. Realną możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji.
  5. Otwarte i bardzo przyjazne środowisko pracy.
  6. Brak szklanych sufitów.
  7. Szacunek we wzajemnych relacjach.
  8. Otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów.

Regularnie pytamy naszych pracowników o poziom zadowolenia z pracy. Co najbardziej cenią w Amerpharmie?

– dobrą pensję, która zawsze jest na czas

 – atmosferę

 – możliwość rozwoju i awansu

Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników 🙂

Aplikuj przesyłając CV na: rekrutacja@amerpharma.com

Wyślij do nas CV