Dodano: 29-10-2021

Młodszy specjalista ds. rozwoju produktów

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie nowych formulacji i produktów typu żywność funkcjonalna, odżywki dla sportowców oraz suplementy diety.
  • Przygotowywanie prób laboratoryjnych.
  • Wykonywanie prób sensorycznych.
  • Opracowywanie receptur żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców oraz suplementów diety.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek technologia żywności lub pokrewny.
  • Kreatywność.
  • Znajomość procesów produkcyjnych branży spożywczej.
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, MS Excel).
  • Wymagana znajomość języka angielskiego niezbędna do wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – 1 etat.
  • Ciekawe benefity pracownicze (dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy, program Nagroda 2000 zł, zniżki na produkty Amerpharmy, możliwość pracy z domu, elastyczny czas pracy pozwalający na godzenie pracy z życiem prywatnym, witamina c w okresie jesienno – zimowym, owoce/warzywa, kawa, herbata, lody latem, wyposażenie dodatkowe typu: kremy do rąk, płyny do ust, itp., świętowanie nowego klienta (wino dla handlowca, poczęstunek dla pracowników), wsparcie pracodawcy w rozwoju pracownika (coaching, szkolenia…), program poleceń nowych pracowników, spotkania świąteczne, piknik letni).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie na odpowiedzialnym stanowisku.
  • Realną możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji.
  • Otwarte i bardzo przyjazne środowisko pracy.
  • Szacunek we wzajemnych relacjach.
  • Otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów.

Wyślij do nas CV na adres: rekrutacja@amerpharma.com

Wyślij do nas CV