KIERUJEMY SIĘ ZASADAMI, TO PODSTAWA SKUTECZNEGO DZIAŁANIA

KIERUJEMY SIĘ ZASADAMI, TO PODSTAWA SKUTECZNEGO DZIAŁANIA

Zależy nam na tym, aby:

  • Dostarczyć produkty najlepszej jakości w optymalnej cenie. Dostarczyć produkty najlepszej jakości w optymalnej cenie.
  • Być rozpoznawalną i odpowiedzialną społecznie firmą. Być rozpoznawalną i odpowiedzialną społecznie firmą.
  • Codziennie dokładać wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i spełnić ich różnorodne oczekiwania. Wyrażać swoją wdzięczność poprzez bycie solidnym, niezawodnym, terminowym, odpowiedzialnym, kompetentnym i godnym zaufania. Codziennie dokładać wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i spełnić ich różnorodne oczekiwania. Wyrażać swoją wdzięczność poprzez bycie solidnym, niezawodnym, terminowym, odpowiedzialnym, kompetentnym i godnym zaufania.
  • Nieustannie rozwijać linie produktów, aby zapewnić naszym Klientom możliwie jak największy wybór. W tym celu śledzimy najnowsze trendy na rynku krajowym i międzynarodowym. Nieustannie rozwijać linie produktów, aby zapewnić naszym Klientom możliwie jak największy wybór. W tym celu śledzimy najnowsze trendy na rynku krajowym i międzynarodowym.
  • Wszyscy nasi pracownicy wnoszą do firmy wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zdobytą na rynkach całego świata. Wszyscy nasi pracownicy wnoszą do firmy wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zdobytą na rynkach całego świata.
  • Najważniejszym priorytetem dla spółki jest budowanie dobrych i długoterminowych relacji pomiędzy AmerPharma,  a naszymi Klientami. Wierzymy, że zaufanie jest fundamentem trwałej współpracy, co przekłada się na obopólne korzyści. Najważniejszym priorytetem dla spółki jest budowanie dobrych i długoterminowych relacji pomiędzy AmerPharma, a naszymi Klientami. Wierzymy, że zaufanie jest fundamentem trwałej współpracy, co przekłada się na obopólne korzyści.
  • Najważniejszym kryterium, przy doborze dostawców z z jakimi AmerPharma współpracuje jest jakość. Dlatego współpracujemy tylko ze ściśle wyselekcjonowanymi laboratoriami i zakładami produkcyjnymi, dostarczającymi produkty najwyższej jakości. Najważniejszym kryterium, przy doborze dostawców z z jakimi AmerPharma współpracuje jest jakość. Dlatego współpracujemy tylko ze ściśle wyselekcjonowanymi laboratoriami i zakładami produkcyjnymi, dostarczającymi produkty najwyższej jakości.
  • Nasz zakład produkcyjny działa zgodnie z wymogami systemów HACCP i GMP. Nasz zakład produkcyjny działa zgodnie z wymogami systemów HACCP i GMP.