stwórz własną markę im3

 

baner2_310x250_mod5AmerPharma z pasją podchodzi do nowych Klientów i projektów. Uwielbiamy tworzyć nowe produkty i dostarczać najlepsze produkty i surowce w najlepszej cenie naszym Klientom. Cały czas nawiązujemy nowe kontakty, aby tworzyć „grupę zakupową” i kupować jeszcze taniej. Więcej zamówień to  niższa cena dla każdego – to nasze motto przewodnie.

W/w filozofie realizujmy od 5 lat przede wszystkim w projektach produkcji odżywek i suplementów diety pod marką Klienta. Oferujemy unikatową usługę polegającą na przeprowadzeniu za Klienta skomplikowanego i żmudnego procesu wprowadzania na rynek nowych produktów, oznaczonych marką Klienta. Pozyskujemy najtańsze surowce, przygotowujemy najskuteczniejsze formuły i składy, doskonałe opakowania, szybko rejestrujemy produkt, a wszystko w doskonałej cenie już od 250kg.

Obecnie możemy zaoferować odpowiedniki wszystkich dostępnych na polskim rynku produktów, między innymi:

Słodkie Syropy Bez cukru i ZERO kalorii w doskonałych 50 smakach, między innymi takich jak ChocoCOCO, NUTschoco, banan cream, fresh strawberry, wild blueberry, creamy hazelnut, wild cherry, tropical peach, smooth carmel, triple-choc oraz w każdym dowolnym smaku na życzenie Klienta już od 500 butelek.

Słone Sosy  Bez cukru i ZERO kalorii w doskonałych 30 smakach, między innymi takich jak BBQ, Ketchup, Musztarda, Majonez, Musztardowo-Miodowy oraz w każdym dowolnym smaku na życzenie Klienta już od 500 butelek.

Czekolada bez cukru oraz Czekolada bez cukru z białkiem – źródło przyjemności i słodyczy bez wyrzutów.

Masło orzechowe w 100% z orzeszków ziemnych „Smooth” i „Crunchy” – naturalne źródło zdrowych białek, węglowodanów i tłuszczów. Dostępne w doskonałych smakach: masło orzechowe 100% z migdałów, z orzechów nerkowca, z orzechów laskowych, z orzechów pistacjowych, masło słonecznikowe 100%, masło orzechowe z ostrą papryką, z guaraną, z cynamonem, z kakao, z solą himalajską.

Napoje energetyczne – produkcja napojów energetycznych z BCAA lub innymi dodatkami funkcjonalnymi.

Oferujemy produkcje kontraktowa / private label w zakresie:

  • odżywki (proszki / płyny / kapsułki)
  • suplementy diety (proszki / płyny / kapsułki)

Uważamy, ze nasze odżywki pod marką własną Klienta, przyniosą wymierne korzyści, z których najważniejsze to:

  • WYSOKA MARŻA KLIENTA NA SWOICH PRODUKTACH
  • STWORZENIE WŁASNEJ MARKI I WYRÓŻNIENIE SIĘ NA RYNKU
  • PRZYWIĄZANIE KLIENTA do sklepu, ponieważ tylko w nim będzie mógł kupić dany produkt
  • DARMOWA REKLAMA sklepu i marki, na każdym opakowaniu

Sprawdź nasze usługi, a my zajmiemy się wszystkimi szczegółami.